Menu

Podziękowania za reprezentowanie Kolomotywy

20130504_142654

Kolomotywa pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy dziś tak licznie i dzielnie reprezentowali ją na mszach świętych w Parafii Świętej Rodziny w Łodzi!

Wszyscy spisaliście się GENIALNIE i będą tego zdarzenia wymierne efekty 

Bartłomiej Aleksiejuk – organizator całej akcji z ramienia Parafii, dzielny kierowca i nasz opiekun przez cały dzień, a nawet dłużej!

Zuzanna Wiśnicka Tomalak – współkoordynatorka akcji z ramienia Stowarzyszenia, która była z nami przez cały dzień, czytała czytania i opowiadała o działalności Stowarzyszenia podczas każdej mszy.

Marcin Szarłat – który wytrzymał z nami cały dzień (od 8 rano do 20) i reprezentował Kolomotywę nie tylko po ale i na każdej mszy. Bez Ciebie na pewno nie byłoby tak wspaniale Marcin!

Emilka Gosa – która ze swoim uśmiechem towarzyszyła nam przez cały dzień i wspierała wszystkie nasze działania mimo chłodu i zmęczenia;

Michał Ciupa – który na porannych mszach odczytywał czytanie i z niezwykłą swarą opowiadał o działalności Stowarzyszenia;

Katarzynie Pawlik – za towarzyszenie nam również z czytaniem i wsparciem po mszy;

Weronice Ciesek 
Agnieszce Janek
Michałowi Siudzińskiemu
Majce Waleczko i Pani Marii

I wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom, którzy pojawili się na którejś z dzisiejszych mszy!

A szczególne, specjalne, wyjątkowe podziękowania dla wszystkich księży z Parafii Świętej Rodziny oraz dla wszystkich Parafian, którzy przyjęli nas wyjątkowo życzliwie, ciepło i serdecznie dobrym słowem, piękną gościną i hojnym wsparciem!

Rozdaliśmy mnóstwo ulotek i usłyszeliśmy wiele ciepłych słów.

DZIĘKUJEMY!