Menu
Skarbnik - Zuzanna Wiśnicka - Tomalak

Skarbnik – Zuzanna Wiśnicka – Tomalak

Absolwentka etnologii na Uniwersytecie Łódzkim, w trybie MISH (międzywydziałowym). Pracę licencjacką napisała na temat stereotypów dotyczących niepełnosprawności. Obecnie doszkala się z języków obcych (niemiecki, angielski, francuski i japoński) oraz zarządzania finansami w NGO,  a także prowadzi warsztaty w ramach Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci.

W Kolomotywie jest od samego początku, opiekuje się stroną www i zarządza finansami, organizuje, współprowadzi i projektuje warsztaty („Wspieraj Mądrze”, „Wolontariusz – Frajer czy bohater”, „Wolontariat – pierwsze kroki” etc.), pomaga przy koordynacji wyjść, imprez i wyjazdów.

Prywatnie nie może zdecydować co ją właściwie interesuje: lliteratura, poezja, muzyka, języki, tradycje różnych kultur, aranżacja wnętrz, kaligrafia, sztuka, filozofia, mózg… długo by wymieniać. Ale wszystko to chętnie rzuca gdy ma w perspektywie spotkanie z ludźmi, przyjaciółmi. Uwielbia opowiadać historie i słuchać opowieści. Marzy cicho o zobaczeniu wieloryba na żywo i skoku ze spadochronem oraz wystarczającej ilości czasu wolnego by leżeć w hamaku z książką.

Kontakt:

z.wisnicka-tomalak@kolomotywa.org

***

„Make tea not war”
Monty Python

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *